MÖBLER / Skåp & hyllor / Köksskåp 10436356
nr 1043 6356
Köksskåp
30-tal, längd: 104 cm, djup: 71 cm, höjd: 178 cm
Kondition: slitage, skador, saknar ett ben
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 juni 2016
kl 18:42:54
13/6 18:33:50